Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Sunny je velmi akční a sebevědomá fenka s výrazným kořistnickým pudem. Miluje přetahování a aportování, velmi ráda jí a hrozně rychle jí to myslí. Ideální kombinace na cvičení. Trénujeme spolu jen příležitostně, ale velmi rychle se učí a jde jí to. Časem snad budou i nějaké zkoušky či závody.

Sunny si very active and selfconfident female. She loves tugging and retrieving, loves to eat and is very smart and keen. Great combination for training and dog sports. We are training just occasionally, but I plan some obedience exams and agility competitions just for fun.

Obedience
Toto je náš hlavní sport. Sunny se v 11ti měsících zůčastnila sranda obedience závodů Šprtobití, kde ze 13.ti psů skončila druhá a porazila i borderky, chodského psa, pudla a československého vlčáka ;)
This is our main sport. Sunny competed on unofficial obedience fun competition in 11th months and she was 2nd from 13 dogs!!! She beated also border collies, chodsky dog, czechoslovakian wolfhoud and pudel.


Agility
Chodíme občas trénovat k Míši Motyčkové, tak snad to až k nějakým zkouškám a závodům dotáhnem. Sunny je velmi rychlá, začíná zvládat vysílačky a vyhledává si překážky. Hezky těsně točí a zvládá zonovky, tak uvidíme, co přinese jaro.
We are training with Michaela Motyčkova and I hope, we will try saome competitions. Sunny is very fast, she is able to do send away to obstacles and has nice tight turns. She is also very fast on zone obstacles. We will see in spring.

Sportovní kynologie
Chodívali jsme cvičit ve skupince u Soni Šabacké. Sunny při cvičení ignoruje ostatní pejsky a čeká na možnost zasloužit si hračku nebo pamlsky. Je skvělá. Zkusili jsme si ZOP na nečisto v jejím 1 roce a vypadalo to fajn, tak snad v roce 2013 složíme nějaké zkoušky.
We were training in group of Soňa Šabacká. Sunny is ignoring everything except me and is fully concentrated to do anything to get toy or food. She is just great. Wee tried some obedience exam unofficially in her 1 year and it looked fine. We are planning to do some exams in 2013.

TOPlist
aktualizováno: 26.03.2017 22:08:57